Методичні комісії

КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ

___    ______ 2018 р.                  НАКАЗ                                           № ______ 

Про створення методичних

комісій та методичних об’єднань

 у 2018-2019 навчальному році

 З метою вдосконалення педагогічної та методичної майстерності, покращення якості проведення навчання, виховання учнів та для проведення заходів неперервної освіти ПП ліцею:

НАКАЗУЮ:

  1. Створити методичні комісії та методичні об’єднання викладачів та майстрів в/н у такому складі:

МЕТОДИЧНУ КОМІСІЮ ВИКЛАДАЧІВ СУСПІЛЬНОГГО ТА ГУМАНІТАРНОГО НАПРЯМУ

1)    Гулько Н.М.,  викладач предмету «Історія України»;

2)    Дегтярьова Т.Б., викладач предметів «Всесвітня історія», «Історія України»;

3)    Ковальчук О.В., викладач предметів «Українська мова», «Українська література», «Зарубіжна література»;

4)    Лазаренко О.М., викладач предметів «Художня культура», «Етика та психологія сімейного життя»;

5)    Поліщук Р.М.,  викладач предметів «Громадянська освіта», «Основи правових знань», «Основи трудового законодавства»;

6)    Скок Н.П., викладач предметів «Українська мова», «Українська література»;

7)    Соловйова Т.В., викладач предмету «Англійська мова»;

8)    Суханова Т.Л., викладач предметів «Галузева економіка», «Економіка підприємництва», «Англійська мова».

Головою методичної комісії призначити Скок Н.П. з оплатою 10 відсотків ставки заробітної плати.

МЕТОДИЧНУ КОМІСІЮ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО НАПРЯМУ

1)  Антохіна Н.І., викладач предмету «Хімія»;

2)  Бондар О. Л.,  викладач предметів «Фізика», «Астрономія»;

3)  Ніколашина Я.С., викладач предметів «Географія», «Біологія»;

4) Тіменко І.М.,  викладач предмету «Математика».

Головою методичної комісії призначити Тіменко І.М. з оплатою 10 відсотків ставки заробітної плати.

МЕТОДИЧНУ КОМІСІЮ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТІВ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА», «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» ТА «ОСНОВИ МЕДИЧНИЗ ЗНАНЬ»

1)    Андросюк О.А., керівник фізичної культури та здоров’я учнів, викладач предмету «Фізична культура та здоров’я»;

2)    Залізняк О.С., викладач предмету «Захист Вітчизни»;

3)    Мороз 3.0., викладач  предметів «Основи медико-санітарної підготовки», «Основи надання першої долікарської допомоги»;

4)    Погребовський А.В., викладач предмету «Фізична культура та здоров’я».

Головою методичної комісії призначити Андросюка О.А. - без оплати.

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ КОМП’ЮТЕРНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

1)    Васильченко К.Т.,  майстер виробничого навчання;

2)    Воложанін О.М., викладач предмету «Інформатика»;

3)    Гненюк І.В., майстер виробничого навчання;

4)    Здирко І.А., викладач предметів «Бухгалтерський облік», «Інформаційні системи в обліку», «Статистика», «Фінанси», «Технології операторів з обробки інформації та програмування»;

5)    Ковальчук І.В., майстер виробничого навчання;

6)    Михальчук О.І., викладач предмету «Охорона праці»;

7)    Суханова Т.Л., викладач предмету «Інформатика»;

8)    Ярмоленко А.А., майстер виробничого навчання.

Головою методичної комісії призначити Ковальчук І.В. з оплатою 15 відсотків ставки заробітної плати.

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ

1)    Бондарчук Л.П., викладач предметів «Креслення», «Основи інноваційного підприємництва», «Інформаційні технології»;

2)    Демочко Т.М., старший майстер,  викладач предметів «Технологія  опоряджувальних робіт», «Матеріалознавство»;

3)    Зозуля В.В., майстер виробничого навчання, викладач предметів «Будова вантажопідіймальних  кранів», «Експлуатація кранів та технологія робіт», «Матеріалознавство»;

4)    Корець П.В., майстер виробничого навчання;

5)    Михальчук О.І., викладач предмету «Охорона праці»;

6)    Пиріжок Т.М., майстер виробничого навчання;

7)    Семко Н.М.,  майстер виробничого навчання;

8)    Хоцінська Л.Ю.,  майстер виробничого навчання, викладач предметів «Будова вантажопідіймальних  кранів», «Експлуатація кранів», «Дорожньо-будівельні машини та трактори», «Системи техобслуговування та ремонту», «Слюсарна справа»;

9)    Чорній М.В., майстер виробничого навчання, викладач предметів «Матеріалознавство», «Будова вантажопідіймальних кранів», «Експлуатація кранів та технологія робіт».

Головою методичної комісії призначити Зозулю В.В. з оплатою 15 відсотків ставки заробітної плати.

МЕТОДИЧНЕ ОБЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ

1)    Антохіна Н.І., викладач предмету «Електроматеріалознавство»;

2)    Бондарчук Л.П., викладач предметів «Креслення», «Інформаційні технології», «Допуски та технічні вимірювання», «Основи енергоефективності»;

3)    Борис К.Д., викладач предметів «Спецтехнологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Технології»;

4)    Герасименко О.В., майстер виробничого навчання;

5)    Дух А.П., майстер виробничого навчання;

6)    Корець П.В., майстер виробничого навчання;

7)    Михальчук О.І., викладач предметів «Охорона праці», «Електротехніка»;

8)    Поліщук Р.М., викладач предмету «Електротехніка»;

9)    Соловйов Ю.М.,  майстер виробничого навчання;

10)           Якименко Є.В., викладач  предметів «Технології», «Спецтехнологія»,  «Технологія електромонтажних робіт», «Електрообладнання промислових установок», «Електрообладнання сучасних верстатів»,  «Електротехніка з основами промислової електрики»,  «Основи інноваційного підприємництва»;

11)           Яценко О.В., майстер виробничого навчання.

12)           Головою методичної комісії призначити Якименка Є.В. з оплатою 15 відсотків ставки заробітної плати.

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

1)    Здирко І.А., класний керівник групи № 11;

2)    Тіменко І.М., класний керівник групи № 12;

3)    Лазаренко О.М.,  класний керівник групи № 13, практичний психолог;

4)    Бондар О.Л., класний керівник групи № 21;

5)    Суханова Т.Л., класний керівник групи № 22;

6)    Якименко Є.В., класний керівник групи № 23;

7)    Скок Н.П., класний керівник групи № 24;

8)    Дегтярьова Т.Б., класний керівник групи № 25, бібліотекар;

9)    Гненюк І.В., класний керівник групи № 31;

10)           Погребовський А.В., класний керівник групи № 32;

11)           Бондарчук Л.П., класний керівник групи № 33;

12)           Ніколашина Я.С., класний керівник групи № 34;

13)           Обламська Л.М., керівник гуртка художньої самодіяльності;

14)           Солоденко М.О., керівник гуртка художньої самодіяльності

Головою методичної комісії призначити Гулько Н.М., без оплати.

 

  1. Головам методичних комісій та методичних обєднань: Скок Н.П., Тіменко І.М., Андросюку О.А., Ковальчук І.В., Зозулі В.В., Якименку Є.В., Гулько Н.М. до 01.09.2018 р. скласти щомісячні плани роботи на І семестр 2017-2018 н.р. та затвердити їх у заступників директора, планувати методичну роботу згідно з «Положенням про методичну роботу».
  2. Заступникам директора Мазурцю Ю.В., Гулько Н.М., Соловйовій Т.В., методисту Ковальчук О.В., ст. майстру Демочко Т.М. створити необхідні умови для роботи методичних підрозділів, систематично надавати допомогу їх керівникам.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе/

Директор   О.І.Михальчук

 

Пошук