Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання

Основні знання, необхідні для якісного виконання типових та

спеціальних виробничих завдань:

  • види основних деталей санітарно-технічних систем, з’єднань труб і кріплення трубопроводів, їх призначення, будову й особливості монтажу систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання та водостоків.
  •  способи свердління і пробивання отворів під час прокладання трубопроводів.
  •  правила транспортування та використання балонів з киснем та ацетиленом.
  •  правила користування механізованим інструментом; електротехніку та креслення, основи правових знань, галузевої економіки.

Умови навчання

        1,5 роки навчання. Теоретичне навчання проходить в кабінетах загальноосвітніх дисциплін, факультативна підготовка до ЗНО. Спортивні заняття на базі ліцею (спортзал, стадіон, міністадіон). 1 день в тиждень – виробниче навчання. Уроки спецдисциплін та виробниче навчання проходять в слюсарній майстерні.

 Вимоги професії до людини

Стать: чоловіча. КЗпП України. Глава XII: Праця жінок. Стаття 174. Роботи, на яких забороняється використання праці жінок.

За станом здоров’я прийом можливий на підставі медичної форми 086/у.

 Терміни навчання

 На основі повної середньої освіти - 1,5 роки. По закінченню випускники отримують диплом державного зразка, 1,5 роки трудового стажу.

 Перспективи зайнятості

        Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без сантехніка. Холодне і гаряче водопостачання, каналізація, центральне опалювання - всі ці комунікації та їхнє безперебійне функціонування залежать від професійності сантехніка. КПЕЛ готує професіоналів своєї справи, які в подальшому працюватимуть над розбудовою інфраструктури країни та комфортного життя громадян.

Презентація професії завантажити 

                                      завантажити

 

Пошук