Новини

16.07.2021

Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.
У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.

Детальніше...

14.07.2021

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без сантехніка. Холодне і гаряче водопостачання, каналізація, центральне опалювання - всі ці комунікації та їхнє безперебійне функціонування залежать від професійності сантехніка. Київський професійний енергетичний ліцей готує професіоналів своєї справи, які в подальшому працюватимуть над розбудовою інфраструктури країни та комфортного життя громадян.

Детальніше...

13.07.2021

Сьогодні ми хочемо вас познайомити з такою професією, як "Електрозварник ручного зварювання;рихтувальник кузовів". На ринку праці електрозварники користуються величезним попитом, адже це унікальна професія, яка дозволяє створити металеві конструкції, які є основою для подальшого будівництва і розвитку інфраструктури.

Детальніше...

12.07.2021

   Продовжуємо знайомство з професіями, які ви можете здобути навчаючись у Київському професійному енергетичному ліцеї.
Слюсар-електромонтажник.
   За останній час професія електрик все більше набирає популярність через свою затребуваність на ринку праці. Це пов'язано з тим фактом, що все життя людей і людства в цілому безпосередньо пов'язана з електрикою. У сучасному світі складно уявити собі, що буде, якщо раптом воно зникне хоча б на кілька годин. Життя і будь-яка робота в буквальному сенсі зупиняться, тому що практично всі пристрої, прилади і всілякі девайси працюють від електрики. Пропаде вона - настане «кам'яний вік».

Детальніше...

10.07.2021

У ХХІ столітті світ динамічно розвивається і сучасні технології займають почесне місце в нашому житті. Київський професійний енергетичний ліцей теж не стоїть на місці та іде в ногу з часом. Для якісної підготовки кваліфікованого робітника за професією "Машиніст крана (кранівник)", наш заклад освіти поповнився навчальним симулятором-тренажером, який імітує віртуальне середовище найрізноманітніших ситуацій управління краном. Машиніст крана вчиться поводитися з оригінальними елементами управління в реальній робочій обстановці.

Детальніше...

Пошук

Останні новини