Новини

27 листопада, у випускній групі Т-2 «Слюсар-електромонтажник» завершився останній урок виробничого навчання

27 листопада, у випускній групі Т-2 «Слюсар-електромонтажник» завершився останній урок виробничого навчання, в стінах КПЕЛ, оскільки здобувачі освіти, виходять на три місяці виробничої практики , і в лютому 2021 році випускаються. Цей день хлопці провели в поєднанні складання схем на уроці виробничого навчання в "Навчально - практичному центрі енергетичних професій", та фото звіту з майстрами виробничого навчання Люлькою Марією Юріївною та Яценко Олександром Володимировичем. На фото також манекен електрика, який учні придбали для лабораторії електротехніки.

 

Детальніше...

Цього року Київський професійний енергетичний ліцей долучився до проведення «Усесвітнього Дня Гідності в Україні 2020»

Цього року Київський професійний енергетичний ліцей долучився до проведення «Усесвітнього Дня Гідності в Україні 2020» - наймаштабнішого у Європі, за підтримки Проекту USAID; «Міністерства освіти та науки України»; «Освітній Омбудсмен EO.GOW.UA; EdCamp Ukraine, «Global Dignity Ukraine». 24 листопада в рамках запланованих заходів викладач Суханова Тетяна Леонідівна та майстер виробничого навчання Хабло Едуард Вячеславович для здобувачів освіти 14 та 24 групи "Електрозварник ручного зварювання;рихтувальник кузовів" провели виховну годину на тему: "День Гідності та Свободи. Всесвітній День Гідності". Також для здобувачі освіти групи 23 "Слюсар-електромонтажник" був показиний відео ролик "День Гідності та Свободи" – #gdignity, #gdignityUkraine

Детальніше...

24 листопада 2020 року в групі Т-1 за професією "Електрозварник ручного зварювання" відбулася поетапна кваліфікаційна атестація у форматі онлайн-тестування

24 листопада 2020 року  в групі Т-1 за професією "Електрозварник ручного зварювання"  відбулася поетапна кваліфікаційна атестація у форматі онлайн-тестування на рівень кваліфікації 2 розряд. Здобувачі освіти показали хороший рівень знань з професійно-теоретичної підготовки, який так необхідний для роботи професіонала.

Детальніше...

Група 13 професія «слюсар-електромонтажник» - тема уроку нарізання різьби.

Продовжуємо знайомити вас з роботою наших учнів під час виробничого навчання. Група 13 професія «слюсар-електромонтажник» - тема уроку нарізання різьби. Майстер виробничого навчання Яценко Олександр Володимирович.

Детальніше...