Новини

Сьогодні у нашому коледжі відбувся День цивільного захисту.

Цивільний захист - це не лише справа влади чи спеціальних служб. Це завдання кожного з нас. Ми повинні бути готовими діяти в разі надзвичайних ситуацій, незалежно від того, чи це природні катастрофи, техногенні аварії чи інші загрози.
Сьоооднішній день був наповнений емоціями і різними заходами.
Класними керівниками та майстрами виробничого навчання було проведено ряд бесід на тему цивільного захисту.
Здобувачі освіти відвідали лекцію від Національної гвардії України про радіаційну та хімічну безпеку.
Відвідали оглядову виставку
«Засобів індивідуального захисту, найпростіші засоби пожежогасіння, засоби для надання домедичної допомоги», та провели практичні заняття «Евакуація потерпілих при виникненні надзвичайної ситуації та орієнтація на місцевості».
Переглянули навчально-показові вправи з використанням пожежної техніки з участю представників ДСНС.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Завершальна частина проведення короткострокових курсів в рамках Програми Skills4Recovery

12 квітня 2024 року відбулася завершальна частина проведення короткострокових курсів для чоловіків та жінок із числа ВПО, учасників/учасниць бойових дій, осіб з обмеженими можливостями та безробітних в рамках проєкту «Швидкі навички для працевлаштування» який впроваджується sequa gGmbH в рамках Програми Skills4Recovery. Програма pеалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.
Курси проходили в період з 22 січня по 12 квітня 2024 року за професією «Електрик/Електромонтажник» та складалися з таких етапів:
-теоретичний блок ;
-блок виробничого навчання в умовах навчально -виробничих майстерень Навчально-практичного центру енергетичних професій;
-блок виробничої практики, організований на базі виробничих підприємств міста Києва.
По завершенню навчання слухачі курсів отримали теоретичні знання та практичні навички з вище зазначеної професії, що засвідчено сертифікатами.
Короткострокові курси для незайнятого населення - це можливість безкоштовно отримати нову робітничу професію та забезпечити зайнятість вразливих груп населення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сьогодні в коледжі відбувся День відкритих дверей.

До нас завітали учні 243 школи м. Києва, які мали можливість познайомитися з нашим закладом освіти, ознайомитись з нашими професіями, дізнаватися про те, які навички потрібні для успішної кар'єри в енергетичній та будівельній сфері.
Для тих, хто мріє стати кваліфікованим робітником в сфері енергетики, день відкритих дверей був ідеальною можливістю поглибити знання та отримати відповіді на всі питання. Адже енергетика - це не тільки майбутнє, але і сучасність, яка вимагає нашої уваги та талантів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У нашому коледжі відбулась атестація педагогічних працівників.

Ця система заходів спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності. Під час атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія та педагогічне звання.
Атестація - це не лише підтвердження кваліфікації, але й можливість для вдосконалення. Кожен педагог має можливість пройти критичний аналіз своєї роботи та знайти нові шляхи для розвитку. Завдяки таким ініціативам, наш коледж продовжує забезпечувати високий рівень навчання і навчального процесу в цілому.
Щиро вітаємо всіх педагогів, які успішно пройшли атестацію, і віримо, що наша спільна робота продовжить приносити плідні результати для майбутніх поколінь фахівців у сфері освіти.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В нашому коледжі ми мали можливість зустріти старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського Управління Поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві,

В нашому коледжі ми мали честь та надзвичайну можливість зустріти особистість, яка несе важливу місію у нашому суспільстві - старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського Управління Поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, старшого лейтенанта поліції Череднюка Миколу Володимировича.
 Лекція Миколи Володимировича була присвячена правовій тематиці, зокрема питанням ювенальної превенції. Він детально розглянув основні аспекти законодавства, що стосуються захисту прав неповнолітніх та профілактики ювенальної девіантності.
 Здобувачі освіти отримали цінні знання про правові аспекти взаємодії з молодіжною аудиторією, методи інтервенції та попередження правопорушень серед неповнолітніх.
 Під час лекції було видно, що Микола Володимирович - це висококваліфікований фахівець, який має глибоке розуміння проблеми та багаторічний досвід у цій сфері.
 Ми вдячні старшому лейтенанту поліції Череднюку Миколі Володимировичу за цікаву та пізнавальну лекцію, яка збагатила наші знання та розуміння важливості правової превенції серед молоді. Бажаємо йому подальших успіхів у його благородній справі! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
и ещё 2
 
 
Все реакции:
17Яна Ніколашина, Вадим Микитчук и ещё 15