Новини

Сьогодні в коледжі відбувся День відкритих дверей.

До нас завітали учні 243 школи м. Києва, які мали можливість познайомитися з нашим закладом освіти, ознайомитись з нашими професіями, дізнаватися про те, які навички потрібні для успішної кар'єри в енергетичній та будівельній сфері.
Для тих, хто мріє стати кваліфікованим робітником в сфері енергетики, день відкритих дверей був ідеальною можливістю поглибити знання та отримати відповіді на всі питання. Адже енергетика - це не тільки майбутнє, але і сучасність, яка вимагає нашої уваги та талантів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

У нашому коледжі відбулась атестація педагогічних працівників.

Ця система заходів спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності. Під час атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія та педагогічне звання.
Атестація - це не лише підтвердження кваліфікації, але й можливість для вдосконалення. Кожен педагог має можливість пройти критичний аналіз своєї роботи та знайти нові шляхи для розвитку. Завдяки таким ініціативам, наш коледж продовжує забезпечувати високий рівень навчання і навчального процесу в цілому.
Щиро вітаємо всіх педагогів, які успішно пройшли атестацію, і віримо, що наша спільна робота продовжить приносити плідні результати для майбутніх поколінь фахівців у сфері освіти.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В нашому коледжі ми мали можливість зустріти старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського Управління Поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві,

В нашому коледжі ми мали честь та надзвичайну можливість зустріти особистість, яка несе важливу місію у нашому суспільстві - старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського Управління Поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, старшого лейтенанта поліції Череднюка Миколу Володимировича.
 Лекція Миколи Володимировича була присвячена правовій тематиці, зокрема питанням ювенальної превенції. Він детально розглянув основні аспекти законодавства, що стосуються захисту прав неповнолітніх та профілактики ювенальної девіантності.
 Здобувачі освіти отримали цінні знання про правові аспекти взаємодії з молодіжною аудиторією, методи інтервенції та попередження правопорушень серед неповнолітніх.
 Під час лекції було видно, що Микола Володимирович - це висококваліфікований фахівець, який має глибоке розуміння проблеми та багаторічний досвід у цій сфері.
 Ми вдячні старшому лейтенанту поліції Череднюку Миколі Володимировичу за цікаву та пізнавальну лекцію, яка збагатила наші знання та розуміння важливості правової превенції серед молоді. Бажаємо йому подальших успіхів у його благородній справі! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
и ещё 2
 
 
Все реакции:
17Яна Ніколашина, Вадим Микитчук и ещё 15

 

 
 

БЕЗКОШТОВНІ Курси Електромонтажник/Електромонтажниця силових мереж та електроустаткування в Київському Професійному Енергетичному Коледжі

БЕЗКОШТОВНІ Курси Електромонтажник/Електромонтажниця силових мереж та електроустаткування в Київському Професійному Енергетичному Коледжі! 
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний енергетичний коледж» та ГО «Український професійний розвиток» оголошують набір учасників та учасниць на безкоштовні короткострокові професійні навчальні курси в межах проєкту «Навчання заради змін».
Проєкт «Навчання заради змін: короткострокові професійні навчальні курси для дорослих» втілює ГО «Український професійний розвиток» в межах Програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.
Київський Професійний Енергетичний Коледж набирає групу на курс навчань за професією «Електромонтажник/Електромонтажниця силових мереж та електроустаткування».
Раді повідомити, що навчання у межах цього проєкту для усіх зарахованих учасників та учасниць є БЕЗКОШТОВНИМ. Також передбачена фінансова підтримка впродовж навчання.
Чому варто зареєструватися на навчальний курс?
Отримайте високоякісні знання від кваліфікованих викладачів з великим досвідом роботи в галузі енергетики.
Здобудьте практичні навички, необхідні для успішної реалізації у цій професійній галузі.  Відкрийте для себе нові можливості та розвиток кар'єри у сфері енергетики.
Навчайтесь у комфортній та сучасній навчальній атмосфері з використанням передових методик навчання.
Отримаєте фінансову та психологічну підтримку впродовж навчання
Деталі та реєстрація:
 Тривалість курсів: [з 8 квітня по 28 червня 2024 року]
Форма для реєстрації: http://surl.li/rqzgh
Реєстрація триває до 1 квітня 2024 року
Контактні дані: м. Київ вул. Білицька 38 Б.
 044 430 93 76, 0 98 660 31 57
kpel.kiev.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Не пропустіть цю унікальну можливість здобути якісну професійну освіту абсолютно безкоштовно! Зареєструйтеся вже зараз та розпочніть свій шлях до успішної кар'єри в сфері енергетики! 
З найкращими побажаннями, Команда "Київського професійного енергетичного коледжу"
Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (1 человек, постер и текст)
 
 
 
 

Українська Революція: Доба Центральної Ради. М. Грушевський - творець української державності

У нашому коледжі завершився захопливий тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін квест-грою: "Українська Революція: Доба Центральної Ради. М. Грушевський - творець української державності".
 Під керівництвом викладача історії Олени Яценко учасники цієї захоплюючої гри вирушили у подорож у минуле, щоб розкрити та осмислити важливі події епохи української революції та ролі видатного діяча Михайла Грушевського у створенні української державності.
Учасники квесту пережили захоплюючий культурний та інтелектуальний досвід, розв'язуючи завдання та головоломки, пов'язані з історичними фактами, документами та подіями того часу. Вони пройшли шляхом Грушевського, досліджуючи його внесок у створення української державності, розуміючи його роль у формуванні національної свідомості та культурного обличчя України.
 Цей захоплюючий квест не лише розширив знання про історію України серед учасників, але й стимулював їхню зацікавленість у вивченні національної спадщини та патріотизму.
Історія — це не лише минуле, а й ключ до розуміння сучасності. Цей захоплюючий квест став чудовим способом підтримати й розвинути інтерес до вивчення історії та культури України, нагадати про важливість збереження та передачі спадщини минулих поколінь.
 Нехай цей захоплюючий досвід надихне на подальші вивчення та дослідження історії України, а також наснажить кожного учасника важливістю його власної ролі у спадщині та майбутньому нації.