11.10.2021

Шановні колеги, учні, батьки та друзі, вітаємо всіх з Днем народження Київського професійного енергетичного ліцею. Хочеться побажати, щоб кожен у цьому закладі відчував себе щасливо і весело, щоб кожен зміг досягти великих успіхів і поставлених цілей, щоб кожен зміг розкрити свій талант і показати свої здібності, щоб кожен був здоровий і життєрадісний. Хочемо побажати довгих років діяльності нашому ліцею, нашим прекрасним викладачам, майстрам виробничого навчання та добрим і чуйним співробітникам ліцею. А також бажаємо цілеспрямованості та ентузіазму кожному з учнів, бадьорості і сил кожному з батьків. Будьте всі здорові, вірте в себе, а наш улюблений ліцей нехай всім нам допомагає реалізовувати мрії, дізнаватися щось цікаве і відкривати для себе щось дивовижне з кожним днем.

https://www.facebook.com/kpel.energetuchnuj.9/videos/193675172899186

WorldSkills Ukraine

         Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформує вас про те, що за рішенням організаційного комітету (протокол від 22.09.2021 №1) 10-11 листопада 2021 року відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Електромонтажні роботи» в Київському професійному енергетичному ліцеї, за адресою м. Київ, вул. Білицька 38Б.

       Заявки для участі у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 жовтня 2021 року, за встановленою формою.

 

 

ЗАЯВКА

на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

Напрям (компетенція) «Електромонтажні роботи»

 

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

 

Дата народження

 

Місце проживання

 

Контактна інформація

(мобільний телефон, електронна пошта)

 

Місце навчання (роботи)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________                                                     ___________________

(підпис учасника)                                                      (Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

______  __________________ 20_______

 

 

 

 

 

 

 

29.09.2021

     Здобувачі освіти групи 11 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Київського професійного енергетичного ліцею теж долучились до виховного заходу «Бабин Яр. Ніколи»

27.09.2021

    27 вересня 2021р урок "Технологія" для здобувачів освіти 25 групи "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" пройшов на свіжому повітрі. Вивчали ландшафтний дизайн території КПЕЛ.

21.09.2021

Сьогодні 21 вересня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН з 1982 року є Днем усесвітньої відмови від насильства й вогню, Днем Миру. У рамках святкування Міжнародного Дня Миру проходять заходи, мета яких - привернення уваги до проблеми миру й ефективних способів його досягнення. У Київському професійному енергетичному ліцеї теж відбувся захід присвячений Дню Миру. Заступник директора Яна Ніколашина провела виховну годину на тему «Прагнемо миру» для здобувачів освіти 31 групи «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Під час виховної години здобувачі освіти доводили необхідність збереження миру у всьому світі, писали маніфест миру від імені світових борців за справедливість, розглянули масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні; визначили позицію України в цьому питанні, пригадали історію воєн і миру, проаналізували події і факти, та спробували з‘ясувати, хто має нести відповідальність за мир у всьому світі.

Детальніше...

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей