День вчителя 2023 в КПЕК

Сьогодні ми відзначаємо День Вчителя та День Захисника та Захисниці України, Ці свята нагадують нам про те, що освіта і безпека - це два основних стовпи нашого суспільства.
Наші захисники та захисниці це ті хто стоїть на варті нашої безпеки і незалежності. Ваша мужність, відданість і готовність боронити нашу країну - незаперечний символ справжнього патріотизму.
А вчителі це ті кого називають "світлою ланкою" суспільства, і це абсолютно справедливо. Ваша праця, знання та терпіння роблять Україну кращою країною, адже справжні вчителі - це ті, хто формує майбутнє нації.
Ми вдячні вам дорогі вчителі та захисники за вашу незаперечну службу, за те, що ви робите для збереження миру та стабільності у нашій країні.
Бажаємо всім нам мирного неба та освітнього розвитку, і нагадуємо, що разом ми здатні до великих справ.
Саме з нагоди Дня Вчителя, Дня Захисника і Захисниці України та Дня козацтва у Київському професійному енергетичному коледжі пройшов захід "Разом на благо України" де нащадки славних козаків збірна здобувачів освіти та збірна педагогів помірялися силами, розумом та знаннями з історії козацтва.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей