День Пам'яті Героїв Крут: Вшанування Та Повага

У січні 1918 року, у селі Крути, відбулася неймовірно важлива битва, в якій молоді повстанці відстояли незалежність та свободу України. Неспростовна відданість і патріотизм тих, хто стояв пліч-о-пліч, служить нам сьогодні прикладом того, як треба боротися за свої ідеали.
Нехай цей день буде часом для нас зупинитися і вшанувати пам'ять кожного Героя Крут. Запалимо свічки, висловимо слова поваги, і будьмо вдячні за життя, яке ми можемо жити сьогодні завдяки їхнім жертвам.
Нехай слава Героям Крут звучить сьогодні ще гучніше. Вони стали символами справжнього патріотизму та відданості своїй країні. Їхня велич та мужність залишаються в серцях кожного українця.
З нагоди Дня Пам'яті Героїв Крут майстер в/н Охромєєва Ірина Михайлівна провела виховну годину для здобувачів освіти 21 групи, а педагоги коледжу доєдналися до он-лайн заходу Круглий стіл "День пам'яті Героїв Крут" за участю головного спеціаліста Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті Олексія Серветніка.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей