Вітаємо випускники!

У нашому коледжі гарна новина - здобувачі освіти груп Т3 "Монтажник санітрано-технічних систем та устаткування; Електрозварник ручного зварювання" та Т4 "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" успішно пройшли державну кваліфікаційну атестацію та стали випускниками коледжу! 
Для кожного здобувача освіти дорога до цього моменту була наповнена навчанням, труднощами та високими вимогами. Вони віддавали свій час і зусилля, щоб набути необхідних знань та навичок для майбутньої професійної кар'єри в енергетичній та будівельній галузі. І сьогодні вони заслужено можуть сказати, що подолали всі випробування та готові до нових викликів!
Державна кваліфікаційна атестація - це не лише випробування знань, а й важливий крок у професійному розвитку майбутніх фахівців. Вона підтверджує високий рівень підготовки кваліфікованих робітників та їх готовність до роботи.
Тепер, коли вони завершили цей етап свого навчання, відкривається безмежний простір можливостей. Вони готові приймати виклики сучасного світу, впроваджувати інноваційні технології та сприяти сталому розвитку.
Ми пишаємося кожним з вас, дорогі випускники! Ви - майбутнє енергетики, яке принесе світло та прогрес у кожен куточок нашої планети. Бажаємо вам успіхів у всіх ваших майбутніх зусиллях та досягненнях! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей