В нашому коледжі ми мали можливість зустріти старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського Управління Поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві,

В нашому коледжі ми мали честь та надзвичайну можливість зустріти особистість, яка несе важливу місію у нашому суспільстві - старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Подільського Управління Поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, старшого лейтенанта поліції Череднюка Миколу Володимировича.
 Лекція Миколи Володимировича була присвячена правовій тематиці, зокрема питанням ювенальної превенції. Він детально розглянув основні аспекти законодавства, що стосуються захисту прав неповнолітніх та профілактики ювенальної девіантності.
 Здобувачі освіти отримали цінні знання про правові аспекти взаємодії з молодіжною аудиторією, методи інтервенції та попередження правопорушень серед неповнолітніх.
 Під час лекції було видно, що Микола Володимирович - це висококваліфікований фахівець, який має глибоке розуміння проблеми та багаторічний досвід у цій сфері.
 Ми вдячні старшому лейтенанту поліції Череднюку Миколі Володимировичу за цікаву та пізнавальну лекцію, яка збагатила наші знання та розуміння важливості правової превенції серед молоді. Бажаємо йому подальших успіхів у його благородній справі! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
и ещё 2
 
 
Все реакции:
17Яна Ніколашина, Вадим Микитчук и ещё 15

 

 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей