Питання та відповіді

Типові запитання стосовно вступу до ліцею.

  • Чи потрібно для вступу до ліцею проходити зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) чи іспити?

Ні, не потрібно проходити зовнішнє незалежне оцінювання. В Київському професійному енергетичному ліцею учні приймаються без іспитів.

  • Чи надається відстрочка від призову до Збройних сил України?

Так, учням надається відстрочення від служби в Збройних силах України на час навчання, а також на рік по завершенню навчання, за умови працевлаштування за професією.

  • Навчання платне?

Ні, ліцей фінансується за рахунок держави.

  • Чи виплачують учням стипендію?

Так, під час навчання учні отримують стипендію. Станом на 2 вересня 2013 року стипендія становить 280 грн.

  • Чи є в ліцеї гуртожиток?

Так ліцеї є гуртожиток, який розташований на території ліцею. Тому учням, що проживають в гуртожитку достатньо 5 хвилин щоб прийти на заняття.

  • Скільки коштує проживання в гуртожитку?

Проживання в гуртожитку безкоштовне.

  • Які документи видаються по закінченню ліцея?

По закінченню навчання випускники одержують такі документи:

Диплом кваліфікованого робітника;

Атестат про середню освіту;

Трудову книжку.

  • Який термін надання документів для вступу до ліцею?

У відповідності до Правил прийому до Київського професійного енергетичного ліцею, прийом документів учнів починається з травня та завершується за мірою комплектування груп з конкретних професій.

  • Які є в ліцеї форми навчання?

В ліцеї тільки денна форма навчання.

  • Чи можна навчатися в ліцеї після завершення іншого ліцея, училища, технікуму, інституту?

Ні, не можна. У відповідності до ст. 3 Закону України "Про професійно-технічну освіту"  "Первинна професійна підготовка – це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії, або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня". Тобто, навчатися в  професійно-технічних навчальних закладах, за наявності у абітурієнта раніше отриманого диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра іншого навчального закладу, заборонено. 

Пошук