Новини

15.11.2018 Робоча нарада за участі представників підприємств – замовників робітничих кадрів

15.11.2018 в Київському професійному енергетичному ліцеї відбулася робоча нарада за участі представників підприємств – замовників робітничих кадрів «Впровадження елементів дуальної форми навчання в процесі підготовки учнів за професією «Слюсар-електромонтажник»».  На нараді обговорювались питання про стан запровадження елементів дуальної форми навчання в КПЕЛ за професією «Слюсар-електромонтажник»; переваги впровадження дуальної форми навчання. Представники підприємств мали можливість ознайомитись з навчально-виробничою базою ліцею, познайомились з учнівською молоддю. Поспілкувавшись із здобувачами освіти КПЕЛ, надали інформацію про підприємства та подальше працевлаштування.

Детальніше...

12.11.-13.11.2018 ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

12.11.-13.11.2018 на базі Київського професійного енергетичного ліцею відбулися зональні змагання хлопців з волеболу серед здобувачів освіти закладів ПТО м. Києва. Учасники команд проявили чудову фізичну підготовку, командний дух та витримку. Організували та провели змагання: керівник фізичного виховання Андросюк О.А. та викладач фізичного виховання Погребовський А.В.

В запеклій боротьбі наша команда посіла 1 місце. Команда КПЕЛ 15.11.2018 вирушає на полуфінальні змагання з волейболу серед юнаків в  ДНЗ Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, в змаганннях братимуть участь команди: ННЦ ПТО НАПН України, Ліцей залізничного транспорту та ДНЗ Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

 

Детальніше...

ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

    09.11.2018 здобувачі освіти 11 та 31 груп  Київського професійного енергетичного ліцею долучились до участі у Всеукраїнському диктанті національної єдності. Також у написанні радіодиктанту брали активну участь викладачі та адміністрація ліцею.

Детальніше...