Завершальна частина проведення короткострокових курсів в рамках Програми Skills4Recovery

12 квітня 2024 року відбулася завершальна частина проведення короткострокових курсів для чоловіків та жінок із числа ВПО, учасників/учасниць бойових дій, осіб з обмеженими можливостями та безробітних в рамках проєкту «Швидкі навички для працевлаштування» який впроваджується sequa gGmbH в рамках Програми Skills4Recovery. Програма pеалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.
Курси проходили в період з 22 січня по 12 квітня 2024 року за професією «Електрик/Електромонтажник» та складалися з таких етапів:
-теоретичний блок ;
-блок виробничого навчання в умовах навчально -виробничих майстерень Навчально-практичного центру енергетичних професій;
-блок виробничої практики, організований на базі виробничих підприємств міста Києва.
По завершенню навчання слухачі курсів отримали теоретичні знання та практичні навички з вище зазначеної професії, що засвідчено сертифікатами.
Короткострокові курси для незайнятого населення - це можливість безкоштовно отримати нову робітничу професію та забезпечити зайнятість вразливих груп населення.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей