Українська Революція: Доба Центральної Ради. М. Грушевський - творець української державності

У нашому коледжі завершився захопливий тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін квест-грою: "Українська Революція: Доба Центральної Ради. М. Грушевський - творець української державності".
 Під керівництвом викладача історії Олени Яценко учасники цієї захоплюючої гри вирушили у подорож у минуле, щоб розкрити та осмислити важливі події епохи української революції та ролі видатного діяча Михайла Грушевського у створенні української державності.
Учасники квесту пережили захоплюючий культурний та інтелектуальний досвід, розв'язуючи завдання та головоломки, пов'язані з історичними фактами, документами та подіями того часу. Вони пройшли шляхом Грушевського, досліджуючи його внесок у створення української державності, розуміючи його роль у формуванні національної свідомості та культурного обличчя України.
 Цей захоплюючий квест не лише розширив знання про історію України серед учасників, але й стимулював їхню зацікавленість у вивченні національної спадщини та патріотизму.
Історія — це не лише минуле, а й ключ до розуміння сучасності. Цей захоплюючий квест став чудовим способом підтримати й розвинути інтерес до вивчення історії та культури України, нагадати про важливість збереження та передачі спадщини минулих поколінь.
 Нехай цей захоплюючий досвід надихне на подальші вивчення та дослідження історії України, а також наснажить кожного учасника важливістю його власної ролі у спадщині та майбутньому нації.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей