WEB квест "Гімнатика"

WEB квест "Гімнастика" у Київському професійному енергетичному ліцеї 

Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки у світі

не можуть замінити фізичні вправи.

Анджело Моссо.

Терміни: 29 листопада - 5 грудня 2018 року.

Завдання: дослідити історію заснування та розвитку гімнастики, обов’язково вказати постаті людей, які зробили вагомий внесок у становлення та розвиток даного виду спорту, розробити індивідуальний план занять. Звіт представити у формі власного висловлення та презентації. 

Окрім того на уроках учасники квесту отримають ряд завдань, які необхідно розв'язати і здати викладачу. Діє накопичувальна система балів. Переможці (1 та 2 місце) отримають приз.

Використані технології

1) технічні засоби: мобільний телефон (скан QR-коду, фото, відео), комп'ютер, принтер, інтернет. 

2) Google додатки: альбом,You Tube, QR-кодер, QR-сканер

Радимо прочитати:

Гімнастика

 Гімна?стика — фізичні вправи, які спочатку виконувалися для зміцнення здоров'я і тренування (назва походить від вигляду, в якому тренувалися чоловіки стародавньої Греціїgymnos означає оголений).

Система Миколи Амосова "1000 рухів"

Здоров'я людини, на думку М.М. Амосова, пов'язано з рухливістю суглобів, вагою, якістю травлення, умінням розслаблятися, станом функціональних систем. Глобальна мета занять фізичною культурою (ФК), за Амосовим, – підвищити "рівень душевного комфорту". Незважаючи на користь від занять ФК, зазначає автор, більшість людей їх уникає. Причини різні: сором'язливість, лінь, нудьга, адже фізкультура – це повторення рухів.  Та здоров'я не можна здобути, роблячи по 5-10 вправ або проходячи по 1 кілометру на день. Проте слід вирішити – чи хворіти, чи "бути здоровим і багатим". Скромна мета і доступні засоби – ось що потрібно для початку.

Профілактика травматизму під час занять  гімнастикою

На заняттях з гімнастики необхідно особливо суворо дотримуватися мір обережності, тому що при виконанні багатьох гімнастичних вправ можливі зриви й падіння, у результаті яких спортсмени можуть одержати різні тра

Учасники квесту: групи 24, 23, Т1

Порада від Зінаїди Олександрівни Мороз, медичного працівника ліцею, викладача предмету "Основи медичних знань"

В здоровому тілі – здоровий дух, здоровий зварювальник – замінить двох

 Ознаки перевтоми завжди наступають через 2,5 – 3 год. після початку роботи. А цей період необхідно організувати короткочасну перерву для відпочинку.

 В зв’язку з тим, що зварювальні роботи вимагають різного нервово-м’язового напруження, треба робити перерву для відпочинку та робити фізкультурну паузу на 8 – 10 хв.

 Шия, плечі, кисті рук, пояс – ці частини тулуба більше всього беруть на себе відповідальність в роботі.

Рекомендую декілька вправ для розминки м’язів: виробнича гімнастика на полігоні.

Завдання 1. Переклад.

Переглянути відео про Лілію Підкопаєву і прекласти текст.

Lilia Podkopayeva was born on August 15, 1978 in Donetsk, Ukrainian SSR, USSR as Lilia Alexandrovna Podkopayeva. She is an actress, known for Леся плюс Рома (2005) and Atlanta 1996: Games of the XXVI Olympiad (1996). She was previously married to Timofey Nagorny.

 

Завдання 2. Історія.

 Завдання 3. Математика