Вчись бути здоровим

24 вересня здобувачі освіти Київського професійного енергетичного ліцею разом з керівником фізичної культири Камінським Сергієм Миколайовичем відвідали фізкультурно-оздоровчий захід «Вчись бути здоровим» організатором якого, був Всеукраїнський центр «Спорт для всіх» та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

День знань

 

 

 

Доброго дня наші любі першокурсники та вся Ліцейна родина.
Вітаємо вас зі святом Знань з 1 вересня.
Від сьогодні для вас настає новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. І хоч війна вносить свої корективи в наше життя , ми впевнені, що навчання у нашому ліцеї стане відправною точкою до підкорення нових вершин!
У Київському професійному енергетичному ліцеї перший урок пройшов в он-лайн форматі. Викладач історії Яценко Олена Юріївна для здобувачів освіти 1 курсу провела виховну годину на тему: "Ми українці! Честь і слава незламні!"
Майстри та класні керівники 2 та 3 курсів теж для своїх вихованців проводили виховні години.

 

 

 

З Днем Державного Прапора України!

З Днем Державного Прапора України!
Це прапор - вільної країни,
Це прапор - міста і села,
Це стяг моєї Батьківщини,
І в ньому вічності добра.
Синьо-жовтий стяг за роки незалежності став не лише символом держави. Як багато історії у двокольорових смугах: боротьба, вірність, готовність до самопожертви заради Батьківщини, надія і мужність наших співвітчизників. Сьогодні наш прапор – уособлення непідкореного і сильного духу українського народу, який протягом років боровся за незалежність.
Вітаємо з державним святом та бажаємо успіхів, натхнення, творчих здобутків на благо України!

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей