23.11.2021

22-26 листопада 2021 року проходить Всеукраїнський тиждень професійної освіти. Ознайомтесь із заходами, які у нас будуть проходити.

22.11.2021

    З 22 листопада 2021 року Київський професійний енергетичний ліцей відновлює освітній процес з дотриманням протиепідемічних заходів та обмежень. Освітній процес здійснюється відповідно розкладу занять до навчальних планів та програм. 

11.10.2021

Шановні колеги, учні, батьки та друзі, вітаємо всіх з Днем народження Київського професійного енергетичного ліцею. Хочеться побажати, щоб кожен у цьому закладі відчував себе щасливо і весело, щоб кожен зміг досягти великих успіхів і поставлених цілей, щоб кожен зміг розкрити свій талант і показати свої здібності, щоб кожен був здоровий і життєрадісний. Хочемо побажати довгих років діяльності нашому ліцею, нашим прекрасним викладачам, майстрам виробничого навчання та добрим і чуйним співробітникам ліцею. А також бажаємо цілеспрямованості та ентузіазму кожному з учнів, бадьорості і сил кожному з батьків. Будьте всі здорові, вірте в себе, а наш улюблений ліцей нехай всім нам допомагає реалізовувати мрії, дізнаватися щось цікаве і відкривати для себе щось дивовижне з кожним днем.

https://www.facebook.com/kpel.energetuchnuj.9/videos/193675172899186

WorldSkills Ukraine

         Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформує вас про те, що за рішенням організаційного комітету (протокол від 22.09.2021 №1) 10-11 листопада 2021 року відбудеться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Електромонтажні роботи» в Київському професійному енергетичному ліцеї, за адресою м. Київ, вул. Білицька 38Б.

       Заявки для участі у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 жовтня 2021 року, за встановленою формою.

 

 

ЗАЯВКА

на участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

Напрям (компетенція) «Електромонтажні роботи»

 

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

 

Дата народження

 

Місце проживання

 

Контактна інформація

(мобільний телефон, електронна пошта)

 

Місце навчання (роботи)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________                                                     ___________________

(підпис учасника)                                                      (Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

______  __________________ 20_______

 

 

 

 

 

 

 

29.09.2021

     Здобувачі освіти групи 11 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Київського професійного енергетичного ліцею теж долучились до виховного заходу «Бабин Яр. Ніколи»

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей