26.04.1986 О 01:23:47 36 років тому сталася страшна катастрофа на Чорнобильські АЕС

Ось уже 36 дзвони Чорнобиля стукають в наші серця, змушують зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й рік, що чорною датою увійшов до історії людства. На благодатній землі українського Полісся сталася найбільша в світі техногенна й екологічна катастрофа, руйнівні наслідки якої ще сотні літ будуть відчувати майбутні покоління.
На момент аварії 8 груп СПТУ номер 28 проходили практику на ЧАЕС. Випускники ліцею разом з майстрами виробничого навчання приймали активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.
26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя задля порятунку людей!

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей