Майстер-клас «Навчаємо навчаючись: мистецтво зварювання» у Київський професійний енергетичний ліцей

Вміння зварювати - це компетентність, необхідна багатьом людям, як спеціалістам, так і просто господарям в будинку. Захопившись в юності мистецтвом зварювання, людина все життя вдосконалює свою майстерність.
У Київському професійному енергетичному ліцеї проведено майстер-клас “Розрізання і зварювання труб” у рамках школи «Молодого педагога». Молодих педагогічних працівників навчають старші колеги та майстри-зварники, і навіть ті члени колективу, які давно працюють на інших посадах, але ніколи не залишали практики по зварюванню.
Були відпрацьовані практичні навички по організації і проведенню уроку виробничого навчання в зварювальній майстерні, на навчальному полігоні за компетенцією “Зварювання труб ВГП (водогазопроводні) різними способами та прийомами”.
Такі тренінги допомагають молодим майстрам зрозуміти сутність і соціальну значимість своєї професії, прищеплюють вміння працювати в колективі, формуєють професійне достоїнство і прагнення досягати високих результатів у роботі.
Варто згадати, що багато чудових майстрів-зварників викладали у свій час у закладі освіти, ламаючи стереотипи щодо поняття «чоловічих» чи «жіночих» професій. Серед них дві справжні майстрині, художниці зварки, ветерани професійної (професійно-технічної) освіти - Безкоровайна Лідія Василівна та Денисюк Людмила Федорівна

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей