День українського добровольця

14 березня Україна відзначала День українського добровольця, в цей день наш коледж отримав неймовірну честь та непередбачену радість! У наші стіни завітала особистість, яка втілює найкращі риси сучасної української громадянки: Громадський діяч, волонтер, співачка, поетеса - Любов Чернецька.
Ця неймовірна жінка, яка своїм прикладом надихає мільйони сердець до великих справ та самовідданості, розповіла учням про свій досвід та враження від роботи на передовій. Вона поділилася своїми історіями про те, як вона, як і велика кількість українців, взяла участь у захисті нашої країни від зовнішньої агресії.
Любов Чернецька також підкреслила важливість освіти та професійного розвитку для кожного українця, особливо у такі складні часи, які ми переживаємо. Вона закликала учнів енергетичного коледжу до відданості своєму навчанню та розвитку, адже саме вони, молодь країни, мають бути основою для майбутнього успіху України.
Ми вдячні Любові Чернецькій за її візит, за її натхнення та мудрі слова. Нехай її приклад буде світлим вогником для кожного з нас у нашому прагненні до кращого майбутнього для України.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Поделились: 2
 
Нравится
 
 
 
Комментировать
 
 
Поделиться
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей