Методичні комісії
КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ
___ ______ 2018 р. НАКАЗ № ______
Про створення методичних
комісій та методичних об’єднань
у 2018-2019 навчальному році
З метою вдосконалення педагогічної та методичної майстерності, покращення якості проведення навчання, виховання учнів та для проведення заходів неперервної освіти ПП ліцею:
НАКАЗУЮ:
- Створити методичні комісії та методичні об’єднання викладачів та майстрів в/н у такому складі:
МЕТОДИЧНУ КОМІСІЮ ВИКЛАДАЧІВ СУСПІЛЬНОГО ТА ГУМАНІТАРНОГО НАПРЯМУ
1) Гулько Н.М., викладач предмету «Історія України»;
2) Дегтярьова Т.Б., викладач предметів «Всесвітня історія», «Історія України»;
3) Ковальчук О.В., викладач предметів «Українська мова», «Українська література», «Зарубіжна література»;
4) Лазаренко О.М., викладач предметів «Художня культура», «Етика та психологія сімейного життя»;
5) Поліщук Р.М., викладач предметів «Громадянська освіта», «Основи правових знань», «Основи трудового законодавства»;
6) Скок Н.П., викладач предметів «Українська мова», «Українська література»;
7) Соловйова Т.В., викладач предмету «Англійська мова»;
8) Суханова Т.Л., викладач предметів «Галузева економіка», «Економіка підприємництва», «Англійська мова».
Головою методичної комісії призначити Скок Н.П. з оплатою 10 відсотків ставки заробітної плати.
МЕТОДИЧНУ КОМІСІЮ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО НАПРЯМУ
1) Антохіна Н.І., викладач предмету «Хімія»;
2) Бондар О. Л., викладач предметів «Фізика», «Астрономія»;
3) Ніколашина Я.С., викладач предметів «Географія», «Біологія»;
4) Тіменко І.М., викладач предмету «Математика».
Головою методичної комісії призначити Тіменко І.М. з оплатою 10 відсотків ставки заробітної плати.
1) Андросюк О.А., керівник фізичної культури та здоров’я учнів, викладач предмету «Фізична культура та здоров’я»;
2) Залізняк О.С., викладач предмету «Захист Вітчизни»;
3) Мороз 3.0., викладач предметів «Основи медико-санітарної підготовки», «Основи надання першої долікарської допомоги»;
4) Погребовський А.В., викладач предмету «Фізична культура та здоров’я».
Головою методичної комісії призначити Андросюка О.А. - без оплати.
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ КОМП’ЮТЕРНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
1) Васильченко К.Т., майстер виробничого навчання;
2) Воложанін О.М., викладач предмету «Інформатика»;
3) Гненюк І.В., майстер виробничого навчання;
4) Здирко І.А., викладач предметів «Бухгалтерський облік», «Інформаційні системи в обліку», «Статистика», «Фінанси», «Технології операторів з обробки інформації та програмування»;
5) Ковальчук І.В., майстер виробничого навчання;
6) Михальчук О.І., викладач предмету «Охорона праці»;
7) Суханова Т.Л., викладач предмету «Інформатика»;
8) Ярмоленко А.А., майстер виробничого навчання.
Головою методичної комісії призначити Ковальчук І.В. з оплатою 15 відсотків ставки заробітної плати.
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ
1) Бондарчук Л.П., викладач предметів «Креслення», «Основи інноваційного підприємництва», «Інформаційні технології»;
2) Демочко Т.М., старший майстер, викладач предметів «Технологія опоряджувальних робіт», «Матеріалознавство»;
3) Зозуля В.В., майстер виробничого навчання, викладач предметів «Будова вантажопідіймальних кранів», «Експлуатація кранів та технологія робіт», «Матеріалознавство»;
4) Корець П.В., майстер виробничого навчання;
5) Михальчук О.І., викладач предмету «Охорона праці»;
6) Пиріжок Т.М., майстер виробничого навчання;
7) Семко Н.М., майстер виробничого навчання;
8) Хоцінська Л.Ю., майстер виробничого навчання, викладач предметів «Будова вантажопідіймальних кранів», «Експлуатація кранів», «Дорожньо-будівельні машини та трактори», «Системи техобслуговування та ремонту», «Слюсарна справа»;
9) Чорній М.В., майстер виробничого навчання, викладач предметів «Матеріалознавство», «Будова вантажопідіймальних кранів», «Експлуатація кранів та технологія робіт».
Головою методичної комісії призначити Зозулю В.В. з оплатою 15 відсотків ставки заробітної плати.
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ
1) Антохіна Н.І., викладач предмету «Електроматеріалознавство»;
2) Бондарчук Л.П., викладач предметів «Креслення», «Інформаційні технології», «Допуски та технічні вимірювання», «Основи енергоефективності»;
3) Борис К.Д., викладач предметів «Спецтехнологія зварювальних робіт», «Матеріалознавство», «Технології»;
4) Герасименко О.В., майстер виробничого навчання;
5) Дух А.П., майстер виробничого навчання;
6) Корець П.В., майстер виробничого навчання;
7) Михальчук О.І., викладач предметів «Охорона праці», «Електротехніка»;
8) Поліщук Р.М., викладач предмету «Електротехніка»;
9) Соловйов Ю.М., майстер виробничого навчання;
10) Якименко Є.В., викладач предметів «Технології», «Спецтехнологія», «Технологія електромонтажних робіт», «Електрообладнання промислових установок», «Електрообладнання сучасних верстатів», «Електротехніка з основами промислової електрики», «Основи інноваційного підприємництва»;
11) Яценко О.В., майстер виробничого навчання.
Головою методичної комісії призначити Якименка Є.В. з оплатою 15 відсотків ставки заробітної плати.
МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
1) Здирко І.А., класний керівник групи № 11;
2) Тіменко І.М., класний керівник групи № 12;
3) Лазаренко О.М., класний керівник групи № 13, практичний психолог;
4) Бондар О.Л., класний керівник групи № 21;
5) Суханова Т.Л., класний керівник групи № 22;
6) Якименко Є.В., класний керівник групи № 23;
7) Скок Н.П., класний керівник групи № 24;
8) Дегтярьова Т.Б., класний керівник групи № 25, бібліотекар;
9) Гненюк І.В., класний керівник групи № 31;
10) Погребовський А.В., класний керівник групи № 32;
11) Бондарчук Л.П., класний керівник групи № 33;
12) Ніколашина Я.С., класний керівник групи № 34;
13) Обламська Л.М., керівник гуртка художньої самодіяльності;
14) Солоденко М.О., керівник гуртка художньої самодіяльності
Головою методичної комісії призначити Гулько Н.М., без оплати.
- Головам методичних комісій та методичних обєднань: Скок Н.П., Тіменко І.М., Андросюку О.А., Ковальчук І.В., Зозулі В.В., Якименку Є.В., Гулько Н.М. до 01.09.2018 р. скласти щомісячні плани роботи на І семестр 2017-2018 н.р. та затвердити їх у заступників директора, планувати методичну роботу згідно з «Положенням про методичну роботу».
- Заступникам директора Мазурцю Ю.В., Гулько Н.М., Соловйовій Т.В., методисту Ковальчук О.В., ст. майстру Демочко Т.М. створити необхідні умови для роботи методичних підрозділів, систематично надавати допомогу їх керівникам.
- Контроль за виконанням даного наказу покладаю на себе/
Директор О.І.Михальчук