Сьогодні у Київському професійному енергетичному коледжі зустрічали особливих гостей

Сьогодні у Київському професійному енергетичному коледжі зустрічали особливих гостей - учнів СЗШ 243 м.Києва, які прийшли на профорієнтаційну зустріч. Це завжди захоплюючий момент, коли майбутні здобувачі освіти можуть доторкнутися до світу енергетики та відчути всі переваги, які пропонує ця галузь.
Наш коледж відкриває двері для тих, хто мріє про кар'єру в енергетичній та будівельній сфері - ми надаємо учням можливість здобути якісну професійно-технічну освіту та розвинути свій потенціал у цьому напрямку.
Профорієнтаційна зустріч з учнями школи була насиченою і плідною. Ми розповіли про наші професії, сучасні умови навчання та можливості для професійного розвитку. Учні мали можливість побачити наші навчально-виробничі майстерні, кабінети та познайомитися з викладачами та здобувачами освіти.
Для нас важливо, щоб кожен абітурієнт відчував підтримку та знав, що його чекає захоплююча подорож у світ енергетики разом з нами. Ми віримо, що кожен з них може знайти своє покликання та досягти успіху у цій важливій галузі.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш коледж та долучитися до нашої спільноти енергетичних фахівців, які працюють над зміною світу на краще!"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей