16 лютого 2024 року успішно завершився тиждень будівельних професій.

16 лютого 2024 року у комунальному закладі професійної (професійно-технічної) освіти “Київський професійний енергетичний коледж” успішно завершився тиждень будівельних професій.
Однією з центральних подій тижня були конкурси професійної майстерності, спрямовані на стимулювання творчості та професійного розвитку учасників.
Кульмінацією тижня будівельних професій стала презентація проєкту “Моя професія найкраща”. У заході взяли участь представники професій “Машиніст крана (кранівник)”, “Електрозварник ручного зварювання”, “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування”. Під час роботи у проєкті здобувачі освіти змогли більше дізнатися про тренди та інновації у будівництві, про можливості працевлаштування, стажування, перспективи розвитку кар'єри. Під час презентації результатів у глядачів було багато питань до експертів. Презентація завершилась майстер-класами, де учасники на час “помінялись” професіями.
Тиждень будівельних професій повністю досяг своєї мети – відзначення важливості будівництва для економіки України та підтримки розвитку професій у цій сфері, підвищення мотивації здобувачів освіти до навчання.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пошук

Банеры

Корисні посилання
Київський професійний енергетичний ліцей